קיץ חם בד"ר פיטו

מבצעים על כל המחלקות

בקניית 2 מוצרים השלישי מתנה

הזול מבניהם

תמצית כורכומין רק ב 49.9 ש"ח

האם כלורלה בטוחה לשימוש במהלך הריון? כל הפרטים שצריכים לדעת

כלורלה היא סוג של אצות ירוקות הנצרכות לעתים קרובות כתוסף תזונה. זוהי אצת מים מתוקים. חטיבת הכלורופיטה מכילה כשלושה עשר מינים של כלורלה. התאים הם כדוריים, בקוטר של 2 עד 10 מ"מ. היא עשירה בחומרים מזינים, כולל כלורופיל, חלבון, ויטמינים ומינרלים. מגיעה בתור כמוסה, טבליה או אבקה.

במהלך ההיריון, נשים מודאגות יותר מהמזון והתזונה שלהן מאשר בכל זמן אחר. מלבד הדאגה הזו, גם הדאגה של ילדה מוטל על כף המאזניים. בדרך כלל בכל הריון כשאישה מבקרת אצל רופא הנשים, הוא ימליץ לה מה לאכול וכמה (פירות וירקות טריים, הרבה חלבון). יתכן שלא ברור לנשים בהריון אילו מזונות להוסיף לתזונה שלהן כחלק מתזונת הריון בריאה.

מספר יתרונות של כלורלה בזמן להריון

 

ישנה שאלה בראשן של נשים הרות רבות: האם הן יכולות לקחת כלורלה במהלך ההריון? יתכן שכן. חלק מהנשים טוענות שזה יכול לעזור לשפר את רמות האנרגיה שלהן, להפחית בחילות בוקר, ואפילו לעזור במניעת סימני מתיחה.

אנמיה היא אחד הסיכונים בהיריון, והטענות בנוגע למזון-על זה נעות בין מניעת אנמיה להפחתת נפיחות ובצקות בכפות הרגליים והידיים.

כלורלה עשויה גם לעזור לשפר את איכות חלב אם. ישנם אנשים אשר לוקחים תוסף זה לפני שהם מנסים להיכנס להריון כדי להיפטר מגופם מרעלים כאלו ואחרים. בנוסף למניעת לחץ דם גבוה הקשור להריון, טוענים שלכלורלה יש תכונות נוגדות יתור של לחץ דם גבוה. כלורלה יכולה לעזור לניקוי רעלים מהגוף, להגביר את רמות האנרגיה ולשפר את העיכול.

מומחים ממליצים ליטול תוספי כלורלה בשליש הראשון של ההריון כאשר נשים רבות חוות הכי הרבה עייפות ובחילות. כמובן שאם את שוקלת ליטול כלורלה במהלך ההריון, דברי קודם עם הרופא שלך. אמנם אין עדויות לתופעות לוואי מזיקות, אבל תמיד עדיף לנקוט אמצעי זהירות כשמדובר בתוספי מזון במהלך ההריון.

 

כלורלה עשויה לספק גם את היתרונות הבאים

  • שמירה על רמות הסוכר בדם
  • הפחתת רמת הכולסטרול
  • מכילה נוגדי חמצון
  • ירידה בלחץ הדם
  • שמירה על מערכת נשימה בריאה
  • שיפור הסיבולת במהלך פעילות אירובית

כמו בכל תוסף, תמיד עדיף לבדוק עם הרופא שלך לפני נטילת משהו במהלך ההריון. עם זאת, אין ראיות לכך שכלורלה אינה בטוחה לנשים בהריון.

 

אלו סיכוני הריון עלולים להיות קשורים לכלורלה?

 

הוספת כלורלה לתזונה שלך עלולה לגרום לכמה תופעות לוואי. עם זאת, זה עשוי להיות נדיר לחוות תסמינים אלה.

אנשים עם אלרגיות ליוד והפרעות אוטואימוניות עלולים להיות בסיכון מכלורלה.

בנוסף, היא יכולה לעכב את ההשפעות של תרופות מדללות דם, כמו וורפרין, בגלל תכולת ויטמין קיי הגבוה שלו.

בניגוד לתרופות מרשם, תוספי תזונה אינם מוסדרים היטב, לכן קרא בעיון את התוויות כדי להבטיח שאין לך מרכיבים נוספים שעלולים להשפיע לרעה על בריאותך.

בנוסף, בעיות קיבה, במיוחד אי נוחות בבטן ובחילות, יכולות להתרחש.

 

כלורלה והריון סיכום

 

אין תשובה סופית, אבל מחקרים הראו יתרונות ללא תופעות לוואי או סיכונים משמעותיים. התייעץ תחילה עם ספק שירותי הבריאות שלך בכל פעם שאתה מתכוון לקחת תוסף חדש במהלך ההריון. אם יש ספק, עדיף לטעות בצד הבטוח ולקבל אור ירוק של הרופא לפני נטילת תוספי תזונה נוספים.

ד"ר פיטו נותן, לא תיקח?

10%

הנחה

הירשם וקבל 10% הנחה על הזמנתך הבאה

דילוג לתוכן