קיץ חם בד"ר פיטו

מבצעים על כל המחלקות

בקניית 2 מוצרים השלישי מתנה

הזול מבניהם

תמצית כורכומין רק ב 49.9 ש"ח

ניקוי רעלים יסודי מהגוף ללא תפריט מיוחד

ניקוי רעלים

מה זה ניקוי רעלים?

האם אנחנו מודעים למה שאנחנו אוכלים? גם מערכות הבריאות הקונבנציונליות והטבעיות מסכימות שתזונה ממלאת תפקיד חיוני בכל הנוגע לבריאות. כשמדובר בתזונה בריאה, יש מגוון עצום של גישות. יש המאמינים בצום ואחרים מאמינים שניקוי רעלים הוא הדרך הטובה ביותר.

דבר אחד שכל הרופאים מסכימים עליו הוא של"ג'אנק פוד" יש השפעה שלילית על הבריאות. אבל, מה זה ג'אנק פוד? רבים מניחים שזה מזון מהיר. עם זאת, אוכל שמוכן במהירות טוב לנו. כשאתה מכין מזון במהירות הרבה פחות ויטמינים ומינרלים הולכים לאיבוד.

אולי הכוונה היא שכשאומרים שג'אנק פוד הוא מזון מעובד יתר על המידה.

מה קורה לכימיקלים מזיקים בג'אנק פוד?

ישנה אסכולה שאומרת שהם מגיעים לאיברים העיקריים שלנו כולל הכבד. משם, הם עשויים לנסוע לאיברים או רקמות עיקריים אחרים בגופנו.

כתוצאה מכך, עלולים להתחיל להרגיש עייפות ורפיון. בתרחיש הגרוע ביותר, עלולים אפילו לחלות.

ניקוי רעלים הוא תהליך שאנו יכולים לבצע כאשר אנו רוצים "לנקות" כימיקלים מזיקים שאולי הצטברו בגוף.

אז איך מתחילים ועושים את הגמילה מניקוי רעלים?

שוב, ישנן אסכולות שונות. חוקרי טבע והרבליסטים רבים המאמינים שצמחי מרפא יכולים לעזור לנו לגמילה. במשך אלפי שנים, עשבי תיבול, פירות וירקות מסוימים היו קשורים לניקוי רעלים.

אתם יכולים לבחור להוסיף עשבי תיבול, פירות וירקות אלה לתזונה היומית שלכם או לקחת אותם בצורה של תוספי מזון. מכיוון שרבים מאיתנו חיים חיים עמוסים, הקדשת זמן להכנת עשבי תיבול, פירות וירקות מיוחדים לאכילה ולשתייה אינה תמיד מעשית. זה המקום שבו תוספים נכנסים לתמונה.

ניקוי רעלים בבית – עשה זאת בעצמך!

ניקוי רעלים בבית הוא בהחלט אפשרי. ברגע שיש לך את התוספים שלך בבית, אתה צריך להתחיל לקחת אותם לפי ההוראות. חשוב מאוד להיות עקבי ולא לפספס.

לדוגמה, נטילת התוספים שלך דבר ראשון בבוקר חשובה מאוד. במהלך היום, זכרו להרבות בכמות נוזלים. הנוזלים הטובים ביותר שאתה יכול לשתות בעת ניקוי רעלים כוללים מים, תה צמחים וכמה מיצי ירקות.

מיצים אדומים הם ממיצי הגמילה הטובים ביותר שתוכלו להוסיף לתזונה שלכם. מיץ רימונים טוב לכם, אבל כך גם מיץ עגבניות וסלק. שלושתם עשירים בנוגדי חמצון שעוזרים לכם לגמילה.

ירק נוסף הקשור לניקוי רעלים הוא גזר. כל אלו עשירים בויטמין ולוטאין. זהו קרטנואיד הקשור לויטמין A.

מיץ סלרי הוא מיץ נוסף שכדאי להוסיף לשגרת היומיום שלך כשאתה עושה גמילה. הוא מלא באשלגן. מיקרומינרל זה עוזר לגוף לשמור על מאזן נוזלים בריא. לכן סלרי הוא חלק חיוני בכל תוכנית גמילה.

נטילת נוגדי חמצון נוספים היא דרך נוספת לניקוי רעלים לבריאות טובה יותר. נוגדי חמצון מעכבים מגופנו ספיגה של כימיקלים מזיקים ורדיקלים חופשיים. הם מונעים חמצון שהוא התהליך מאחורי בעיות בריאות ומחלות רבות.

איך נדע שנוגדי חמצון מועילים לנו?

עדויות ליתרונות הבריאותיים שאנו מקבלים מנוגדי חמצון מגיעים מרחבי העולם – לא רק ממדינות המערב.

סין ערכה את אחד הניסויים הגדולים ביותר בכל הנוגע ליתרונות הבריאותיים של נוגדי חמצון. עוד ב-1993, סיני שנחקר הגיע למסקנה שלנוגדי חמצון יש השפעה חיובית ברורה על הבריאות.

המחקר כיסה תקופה של חמש שנים והשתתפו בו 30,000 תושבים במחוז Linxian בסין. במהלך תקופה זו נרשמה ירידה של 20% במקרי סרטן הקיבה אצל המשתתפים במחקר. כל המשתתפים נטלו נוגדי חמצון נוספים שהשפיעו באופן חיובי על בריאותם.

זה רק מחקר אחד. ישנם גם רבים אחרים המצביעים על הקשר בין פחות רעלים בגופנו ובריאות טובה. ניסיון של תרופה לניקוי רעלים לא יעשה לך שום נזק.

חוות דעת רפואית ומסקנה

קיימת הסכמה רחבה שתזונה קשורה לבריאות טובה בקרב רופאים. תזונה עשירה בירקות, פירות ודגים יכולה בבירור לעזור לנו לחיות זמן רב יותר ולהישאר בריאים.

עצרו לרגע ותחשבו על זה, ותבינו שתזונה טבעית זו תועיל לכם מאוד.

כאשר אתה רוצה להחזיר את הגוף שלך למצב טבעי יותר של בריאות טובה יותר, ניקוי רעלים יכול לעזור. 

מכיוון שאנו מופגזים ללא הרף על ידי מזהמים, קיימת אפשרות חזקה ששימוש מתמיד בתרופות ותוספי ניקוי רעלים יכול לעזור לנו לחיות חיים טובים ובריאים יותר ובעקבות כך מאושרים יותר.

מחלקת ניקוי הרעלים של ד"ר פיטו

ד"ר פיטו נותן, לא תיקח?

10%

הנחה

הירשם וקבל 10% הנחה על הזמנתך הבאה

דילוג לתוכן