משלוח מהיר - מדיניות החזרים

סידן ציטראט ויטמין די מתי לקחת

סידן ציטראט וויטמין D נלקחים לעתים קרובות יחד כדי לתמוך בבריאות העצם. ויטמין D עוזר לגוף לספוג ולהשתמש בסידן, ולכן נטילת תוספי מזון אלה יחד יכולה להועיל. הנה כמה טיפים לגבי מתי לקחת סידן ציטראט וויטמין D:

1  פעל לפי המינון המומלץ: המינון המומלץ של סידן ציטראט וויטמין D ישתנה בהתאם לגיל, למין ולמצב הבריאותי שלך. חשוב לעקוב אחר המינון המומלץ על תווית התוסף או לפי המלצות של ספק שירותי בריאות.

2  קח עם הארוחות: סידן ציטראט נספג בצורה הטובה ביותר כאשר נלקח עם אוכל. נטילת זה עם הארוחות יכולה גם לעזור להפחית תופעות לוואי במערכת העיכול כמו עצירות.

3  פיזור מינונים: הסידן נספג בצורה הטובה ביותר כאשר הוא נלקח במינונים קטנים יותר לאורך היום, ולא במנה אחת גדולה. מומלץ לקחת לא יותר מ-500-600 מ"ג סידן ציטראט בכל פעם, ולפזר מינונים לאורך היום.

4  קח ויטמין D עם ארוחה המכילה שומן: ויטמין D הוא ויטמין מסיס בשומן, ולכן הוא נספג בצורה הטובה ביותר כאשר הוא נלקח עם ארוחה המכילה שומן.

עם אתם נוטלים ברזל: סידן וברזל עלולים להפריע זה לספיגה של זה, לכן חשוב להרחיק תוספי מינרלים אלו. מומלץ להמתין לפחות שעתיים בין נטילת סידן ציטראט ותוספי ברזל.

התייעצו עם ספק אנשי מקצוע לפני תחילת לקיחת תוסף תזונה חדש, כולל סידן ציטראט וויטמין D. הם יכולים לייעץ לגבי המינון והתזמון הנכונים בהתבסס על הצרכים האישיים שלך.

ד"ר פיטו נותן, לא תיקח?

10%

הנחה

הירשם וקבל 10% הנחה על הזמנתך הבאה

%d בלוגרים אהבו את זה: