משלוח מהיר - מדיניות החזרים

סידן ציטראט חסרונות

בעוד לסידן ציטראט יכולים להיות יתרונות רבים, ישנם גם כמה חסרונות פוטנציאליים שכדאי לקחת בחשבון:

יכול לקיים אינטראקציה עם תרופות מסוימות: סידן ציטראט יכול להפריע לספיגה של תרופות מסוימות, כולל כמה אנטיביוטיקה ותרופות לבלוטת התריס. חשוב לדבר עם ספק שירותי בריאות לפני נטילת סידן ציטראט אם אתה נוטל כרגע תרופות כלשהן.

עלול לגרום לתופעות לוואי במערכת העיכול: סידן ציטראט עלול לגרום לתופעות לוואי במערכת העיכול, כולל נפיחות, עצירות ושלשולים. ניתן למזער את תופעות הלוואי הללו על ידי נטילת התוסף עם מזון והגברת צריכת הנוזלים.

עלול להגביר את הסיכון לאבנים בכליות: צריכה מוגזמת של סידן, בין אם ממזון או תוספי מזון, עלולה להגביר את הסיכון לאבנים בכליות אצל אנשים מסוימים. חשוב לעקוב אחר ההנחיות המומלצות לצריכת סידן ולדבר עם ספק שירותי בריאות לפני נטילת סידן ציטראט אם יש לך היסטוריה של אבנים בכליות.

עלול לקיים אינטראקציה עם ספיגת ברזל ואבץ: סידן ציטראט יכול להפריע לספיגה של ברזל ואבץ, לכן חשוב ליטול תוספי מזון אלו בשעות שונות של היום כדי להבטיח ספיגה נאותה.

עלול להכיל מזהמים: כמו כל תוספי התזונה, סידן ציטראט עשוי להכיל מזהמים או זיהומים שעלולים להזיק. חשוב לבחור תוספים באיכות גבוהה כמו של ד"ר פיטו

חשוב לדבר עם ספק שירותי בריאות לפני תחילת כל משטר תוסף חדש, כולל סידן ציטראט. הם יכולים לעזור לקבוע אם זה מתאים לך ולייעץ לגבי המינון והתזמון המתאימים.

ד"ר פיטו נותן, לא תיקח?

10%

הנחה

הירשם וקבל 10% הנחה על הזמנתך הבאה

%d בלוגרים אהבו את זה: